середа, 1 листопада 2017 р.

Загальношкільні батьківські збори (2015 р.)

Ми раді вітати Вас на сьогоднішньому святі, адже для нас педагогів це дійсно свято, коли збирається разом велика родина – батьки, діти, вчителі.
Свій виступ хотіла б почати словами відомого педагога А.Макаренка: «Наші діти – наша старість, погане виховання – це наше майбутнє горе, це наша провина перед іншими людьми. І зараз я Вам пропоную послухати притчу «Притча про старість».
Всіми батьки прагнемо виховати свою дитину розумну та щасливу. Тільки для цього нам самим такими потрібно стати. Адже риси характеру, манера спілкування. Поведінка – все це дитина засвоює у батьківській сімї.
Слайд 3. В даному випадку це пристосування дитини до умов і вимог школи, які для неї є порівняно новими з умовами дитячого садочку чи сімї.
Слайд 4. Дитина швидко адаптується, якщо між собою тісно взаємопов’язані такі складові як…
Слайд 7. Під мотиваційною готовністю розуміють бажання вчитися, ставлення до школи та навчання як до серйозної діяльності. В мотивації виділяють наступні мотиви:
Ігровий – у дитини ще не сформована позиція школяра.
Пізнавальний – пов'язаний зі самим змістом і процесом навчання.
Соціальний – взаємини дитини з дорослими та однолітками.
Слайд 10. Криза 7 років пов’язана з….
Слайд 11.Стиль навчання дітей залежить від того який тип сприйняття має дитина. Чи вона є аудіалом( запам’ятовує матеріал краще на слух, тобто переважає слухове сприйняття).
Візуал – переважає зорове сприйняття чи кінестетик або як їх ще називають «люди дії» в таких дітей переважає тактильне сприйняття.
Слайд12. Діти в яких домінує ліва півкуля
Переважає логічне мислення.
Слайд 13.За спрямованістю особистості діти поділяються на екстравертів .



















Немає коментарів:

Дописати коментар